kariéra v naší společnosti

staňte se radixal

otevřené pozice

Jste technologický guru, vždy spolehlivý kodér, ambiciózní dravec?
Pracuje se vám nejlíp z domova nebo jste digitální nomád?
Nedělejte kompromisy a pracujte tak, jak vám vyhovuje.
Z cest. Z home office. Z kanceláře.
Máme pro vás takové podmínky, které jsou pro vás motivující.
Řekněte si o ně.

Java developer

Pro projekt v bankovnictví hledáme Java vývojáře. Nabízíme práci z domova i na částečný úvazek a tržní ohodnocení podle úrovně seniority. Začíná se v září, předpokládaná doba projektu dva roky, minimální zapojení po dobu čtyř měsíců.

Junior C# kodér

Pro probíhající projekt. Fulltime práce se stoprocentní home office na webové aplikaci v oblasti tradingu. Znalost C# podmínkou, zkušenosti s Entity Frameworkem a ASP.NET výhodou. Víc o přístupu a nasazení než o vašich znalostech na počátku. Pozice vhodná pro čerstvé absolventy, případně i schopné studenty.

C# Backend junior/senior

Začátek 9-10/2018. Vývoj enterprise informačního systému. Možnost práce z kanceláře, částečné i úplné home office. Nutná znalost C#, SOLID, DRY, TDD; zkušenost s TFS výhodou.

Data fusion expert

Začátek 9-10/2018. Vývoj konceptu informačního systému pro oblast active control/surveillance. Potřebujeme výraznou osobnost s myšlením mimo rámec, přinášející nekonvenční řešení. Požadujeme dokonalou důvěryhodnost a ochotu podřídit se pravidlům práce s citlivými daty. Jen osobní jednání s vážnými zájemci.

Next Big Thing

Začátek ihned. Pro extrémní IQ, výjimečnou energii a mimořádné osobní vlastnosti nabízíme příležitost psát historii. Žádáme intenzivní osobní nasazení při práci na prototypovém projektu. Uplatníte zkušenosti s analýzou přirozeného jazyka, genetickými algoritmy, neuronovými sítěmi, AI, virtuální realitou, simulacemi a fyzikálním modelováním. Oceníme znalosti přesahující IT, zejména do oblastí psychologie, sociologie, matematiky a fyziky.

proč

Proč být radixal? Jeden důvod nade vše – jsme softwarehouse.
Nepovažujeme software za něco okrajového, za součást svého hlavního produktu.
Vyrábíme software. Žijeme vývojem softwaru. Software je pro nás vírou, filosofií a osou, kolem níž se všechno točí.
Jsme vývojáři jako vy a software je pákou.
Pojďte s námi hýbat světem.

 

jdete do toho s námi?

Staňte se radixal. Objevte v sobě zase chuť do práce, užívejte si radost z čistého kódu, maximální podpory a perfektního zázemí.
Domluvte si schůzku nebo rovnou pošlete životopis.

kariera@radixal.net